Pustovgar: 4 комментария

  1. Чи оцінювався в рамках цього дослідження вплив глобальних шоків на стійкість фінансової системи України? На скільки, на Вашу думку, є суттєвим цей вплив? Чи доцільно його розглядати як системоутворюючий фактор для фінансової системи України?

    • В рамках більш широкого дослідження, що виходить за рамки тез, оцінювався вплив глобальних факторів на фінансову систему України. Проте, як показали дослідження, їх вплив не є статистично значимим, у зв’язку з чим не можна розглядати глобальний фактор як системоутворюючий фактор для фінансової системи України

  2. За результатами дослідження виявлено, що валютний та грошово-кредитний шок здійснюють найбільший вплив на вітчизняну фінансову систему. На скільки значимим є вплив цих шоків на реальний сектор економіки?

    • Валютний шок, в першу чергу, впливає на галузі економіки імпортно- і експортнозалежні, стимулюючи експорт чи імпорт залежно від напрямку зміни валютного курсу. Грошово-кредитний визначає ціну залучених ресурсів та їх наявність на фінансовому ринку, тим самим впливаючи на фінансовий потенціал суб’єктів реального сектору економіки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>