Nasibova: 2 комментария

  1. Система надання соціальних послуг є важливим інструментом забезпечення соціальної безпеки держави в умовах трансформаційних перетворень та вагомою складовою суспільного розвитку. В чому полягає практичне застосування стандартизації соціальних послуг?

  2. Дякую за запитання!
    Діюча в нашій державі система надання соціальних послуг не надає можливості на належному рівна задовольнити всі нагальні потреби, які існують у суспільстві. Причин, які гальмують якість та ефективність надання послуг у соціальній сфері багато, проте в останні роки було зроблено певні кроки стосовно проведення системної реформи у сфері надання соціальних послуг, в тому числі запроваджено стандартизацію соціальних послуг. Для практичного застосування стандартизації бракує фінансових ресурсів у місцевих громадах та фахівців у системі надання соціальних послуг. Разом з тим, було проведено розрахунок та запроваджено соціальні стандартів за всіма видами соціальних послуг, що надаються державою. Відбувся перехід на фінансування соціальних послуг відповідно до затверджених державних соціальних стандартів. Розвивається мережа неприбуткових установ, які покривають потреби соціально-незахищених верств населення щодо надання соціальних послуг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>